Evin Lojistik - KLASİK TAŞIMACILIK HİZMETİ

Ülkemizde bina konumları itibari ile her binaya asansör kurmak maalesef mümkün olmayabiliyor. Bu tür durumlarda eşyalarınız ambalajlı ve sigortalı olarak bina içi merdivenlerden güvenli bir şekilde taşınmaktadır

EVİN LOJİSTİK ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK HİZMETİ »

Evin Lojistik - ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK HİZMETİ

Bina konumunuzun müsait olduğu durumlarda taşıma işlemleri firmamıza ait özel yük asansörleri ile ambalajlı ve sigortalı olarak bina dışından gerçekleştirilmektedir.

EVİN LOJİSTİK PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETİ »

Evin Lojistik - PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETİ

Özellikle şehir dışına gidecek az miktardaki eşyalarınız o yöne giden araçlarımız ile minumum maliyet karşılığında parsiyel olarak taşınmaktadır. Fakat bu tür taşımalarda firmamızın belirleyeceği tarih ve saate uymanız gerekmektedir.

EVİN LOJİSTİK DEPOLAMA HİZMETİ »

Evin Lojistik - DEPOLAMA HİZMETİ

İhtiyaç fazlası veya kısa-uzun vadede kullanmayacağınız tüm eşyalarınız ambalajlı ve sigortalı olarak firmamıza ait güvenlikli depolarımız da tercih ettiğiz süre kadar depolanmaktadır. Depolama hizmetinde eşyalarınız yerinde görülerek depomuzda kaplayacağı alan ile orantılı olarak aylık depolama ücreti karşılığında depolanmaktadır. Daha sonra istediğiniz tarihte eşyalarınız vermiş olduğunuz adres de oturur vaziyette tarafınıza teslim edilecektir.